KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch / akvareller 16446110
nr 1644 6110
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch / akvareller, 10 st, Bland annat byggandet av Klarakvarteren, oramade lösa blad, bladets mått: 15x20 - 28x39 cm. Signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:39:12
23/9 18:54:40
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg